Správnou kávou urobíte dojem na obchodných partnerov a firme zvýšite prestíž. Zamestnanci budú s voňavou šálkou na stole koncentrovanejší, a či už si kávu Moka Sir's budete vychutnávať pri uzatváraní kontraktov alebo s kolegami, verte, že pokiaľ im ponúknete kávu Moka Sir's, presvedčíte ich o tom, že si ich vážite.

Sme hrdí a výhradný distribútor kvalitnej kávy Moka Sir´s na Slovensku, a je pre nás cťou, že môžeme prispieť k vašej pracovnej pohode a úspechu.

100% organická

100% organická

Zmes Moka Sir´s Mundo je certifikovaná ako ekologická, čo znamená, že je produktom ekologického poľnohospodárstva vyrobená metódou, ktorá rešpektuje ľudské zdravie a životné prostredie.
Kosher káva

Kosher káva

Kávové zmesi Moka Sir´s sa vyrábajú v súlade s diétnymi pravidlami predpísanými v Biblii. Táto certifikácia má veľký význam pre židovských, moslimských a hinduistických spotrebiteľov a vegetariánov.
Podľa ISO9001

Podľa ISO9001

Od roku 1999 sú zmesi mletej kávy vyrábané podľa ISO 9001 a od roku 2011 tejto norme podliehajú aj kávové vrecúška. Organizačný model sa vyznačuje veľkým zmyslom pre zodpovednosť vo výrobe a transparentným prístupom v obchode.

Máte vo firme
kávovar?

Radi vám poradíme najvhodnejšiu odrodu kávy Moka Sir´s. Ak ho nemáte, máme pre vás niekoľko výhodných možností ako ho získať. Prenájom či kúpa? Porozprávame sa a nájdeme pre vás najvýhodnejšie riešenie.

Rýchly servis

Vysvetlíme, ukážeme, v prípade problémov budeme vždy po ruke a postaráme sa o bezproblémovú prevádzku.

Doplnkový sortiment

K dobrej kávičke vám ponúkneme doplnkový sortiment (keksy, čokoláda, čaj), ktorý spraví z každého dúšku dokonalý pôžitok.

Spokojnosť obchodných partnerov aj zamestnancov

Moka Sir´s ponúka odrody kvalitnej kávy v rôznych cenových kategóriách. Obchodného partnera očaríte prémiovou odrodou a zamestnancov si získate cenovo dostupnejšou ale zároveň vysoko kvalitnou kávou.

Ako je to možné? Moka Sir´s dáva vysoký dôraz pri všetkých odrodách na výber surovín, používanie špičkových technologických zariadení a kontroly vykonávané počas celého výrobného procesu. Spracovanie kávových zŕn na zmesi sa vykonáva v továrni s plne automatizovaným výrobným a skladovacím zariadením.

Objednajte si ochutnávku kávy Moka Sir´s

Za skúšku nič nedáte. Garantujeme vám dokonalý pôžitok a výhodnú ponuku na prémiovú taliansku kávu Moka Sir´s. Kontaktujte nás v pondelok až piatok od 8.00 do 18.00 h na tel. čísle 0903 392 209 alebo nám môžete napísať email. Odpíšeme najneskôr do 24 h.