Potrebujete pre svoju kaviareň, reštauráciu alebo inú gastro prevádzku spoľahlivý kávovar? Využite našu ponuku špičkových prístrojov značky BIEPI, FAEMA, MAZZER a FIORENCATO. Pripravíte s nimi kávu, ktorá uspokojí najnáročnejších hostí a vašej prevádzke bude robiť dobré meno.

Postaráme sa nielen o zaškolenie, kompletnú inštaláciu, rýchly servis, ale dodáme vám aj príslušenstvo a prémiovú taliansku kávu Moka Sir´s za zvýhodnené ceny.

Vyhovujú vám splátky?

  • na dobu 6 – 18 mesiacov
  • akontácia za kávovar a mlynček vo výške 50 %
  • platíte prijateľnú mesačnú splátku od 75 €
  • na všetky naše kávy získate zľavu až 30 % z maloobchodných cien

Alebo uprednostníte prenájom?

  • zmluva je uzatvorená na dobu neurčitú
  • prenájom kávovaru možný už pri odbere kávy v množstve 6 kg / mesiac

prenájom ponúkame pre zabehnuté prevádzky, ktoré menia dodávateľa kávy

banner kávovary na prenájom

Vyberte si z ponuky kávovarov a mlynčekov na prenájom

Kávovar BIEPI MC-E

Kávovar BIEPI MC-E

Minimalistický dizajn so skutočným charakterom a konštrukciou z leštenej nehrdzavejúcej ocele. Ľahko sa používa, je spoľahlivý a vybavený mikroprocesorom pre ľahké programovanie dávok kávy a horúcej vody.  Vysoko účinné LED osvetlenie pre maximálnu viditeľnosť pracovného priestoru. Možnosť vyvýšenia na hrnčeky a vysoké poháre, uhlové úchyty, k dispozícii aj poloautomatická verzia.
Kávovar BIEPI MC1

Kávovar BIEPI MC1

K dispozícii automatický a poloautomatický v 1 skupine, 2 skupinách, kompaktných 2 skupinách, 3 skupinách. Termosifonický vykurovací systém kávy, spustenie / zastavenie výdaja kávy, automatické riadenie úrovne nádoby a kúrenia, novo navrhnuté držiaky filtrov, manometer s dvojitým meradlom, vyhrievaná polica na šálky (voliteľné).
Kávovar FAEMA E91 Ambasador

Kávovar FAEMA E91 Ambasador

Automatický kávovar na espresso vybavený micro procesorom pre ľahké programovanie dávkovania kávy a horúcej vody. Nastaviteľný systém tepelného vyváženia, 2 parné kohútiky, 1 kohútiky na horúcu vodu.
Kávovar FAMEA ENOVA S

Kávovar FAMEA ENOVA S

Poloautomatický kávovar na espresso a cappuccino. Nastaviteľný systém na udržiavanie tepelnej rovnováhy. 2 parné rúry, 1 skúmavka na horúcu vodu. Teleso z červenej, šedej a nehrdzavejúcej ocele.
Kávovar FAEMA E71

Kávovar FAEMA E71

Predstavte si stroj, ktorý dokáže uspokojiť potreby kávových fajnšmekrov a zároveň vzbudiť záujem každého baristu. E71E je určený pre tých, ktorí neakceptujú kompromisy v oblasti kávy a pre tých, ktorí sa nevzdávajú manuálnych zručností a chcú sa so strojom jednoducho a okamžite pracovať.
Mlynček na kávu Mazzer Major Electronic

Mlynček na kávu Mazzer Major Electronic

Elektrický mlynček s plochými čepeľami vhodný pre strednú / vysokú spotrebu. Plynulé nastavenie mikrometrického brúsenia, brúsenie na želanie s elektronickým nastavením dávky, jedna a dvojitá dávka s nezávislým nastavením, digitálny displej s počítadlom snímok, vetracie zariadenie s elektronickým ovládaním na udržanie chladenia motora. Vrátane rukoväte a podbíjania. K dispozícii iba v jednofázovej verzii.

Mlynček na kávu Fiorenzato F64E

S nastavením hrúbky mletia a mlecími kameňmi o priemere 64 mm z neho robí rýchly a presný mlynček do stredne veľkej kaviarne. Špeciálny prídavný chladiaci ventilátor sa automaticky spustí počas mletia kávy aby sa zabránilo prehrievaniu mlecích kameňov. Digitálny dotykový displej okrem zobrazovania informácii o teplote, vlhkosti zobrazuje aj množstvo pripravenej kávy v danom dni, týždni kde jednoduchým dotykom na ikonu je možné namlieť jednu alebo dve porcie kávy priamo do páky. Patentovaná technológia XGR od dielne fiorenzato mení spôsob akým sa doteraz nastavoval mlynček. Už nieje potrebné merať čas mletia ale XRG vám ponúkne meranie v gramoch. Táto verzia vďaka RFID technológií automaticky rozpozná či sa jedná o jedno alebo dvojpáku.

Dohodnite si výhodné podmienky

Spravíme vám výhodnú ponuku na prenájom kávovarov alebo predaj na splátky. Kontaktujte nás v pondelok až piatok od 8.00 do 18.00 h na tel. čísle 0903 392 209 alebo nám môžete napísať email. Odpíšeme najneskôr do 24 h.