V roku 1954 Cavalier Giovanni Migliorini založil malú firmu v Pavii, kde pražil kávu a predával všetky druhy koloniálneho tovaru. Jeho hlavným cieľom bolo dať zákazníkom možnosť vychutnať si vynikajúcu šálku kávy v bare rovnako ako doma.

50 rokov po založení spoločnosti Moka Sir's SpA je z nej prestížna výrobná a obchodná spoločnosť špecializujúca sa na praženie a predaj kávových zmesí do barov, reštaurácií a ďalších odvetví stravovacieho priemyslu.

Od chvíle, keď sa Cavalier Migliorini pustil do svojho podnikania v kávovom priemysle, sa veľa vecí zmenilo, ale vernosť kvalite a láska k podnikaniu sa nezmenili.

Tajomstvo úspechu

Najväčšími silnými stránkami spoločnosti sú výber surovín, používanie technologicky vyspelých zariadení, kontroly vykonávané počas výrobného procesu a vysoký štandard služieb, ktoré ponúka svojim zákazníkom.

Spracovanie kávových zŕn na zmesi Moka Sir´s sa uskutočňuje v továrni s plne automatizovaným výrobným a skladovacím zariadením.

Vysoký technologický štandard rastlín a početné priebežné kontroly vykonávané špecializovaným personálom zaručujú jednotnosť a spoľahlivosť kávových zmesí Moka Sir´s.
100% organická

100% organická

Zmes Moka Sir´s Mundo je certifikovaná ako ekologická, čo znamená, že je produktom ekologického poľnohospodárstva vyrobená metódou, ktorá rešpektuje ľudské zdravie a životné prostredie.
Kosher káva

Kosher káva

Kávové zmesi Moka Sir´s sa vyrábajú v súlade s diétnymi pravidlami predpísanými v Biblii. Táto certifikácia má veľký význam pre židovských, moslimských a hinduistických spotrebiteľov a vegetariánov.
Podľa ISO9001

Podľa ISO9001

Od roku 1999 sú zmesi mletej kávy vyrábané podľa ISO 9001 a od roku 2011 tejto norme podliehajú aj kávové vrecúška. Organizačný model sa vyznačuje veľkým zmyslom pre zodpovednosť vo výrobe a transparentným prístupom v obchode.

Vstúpte do sveta
prémiovej kávy Moka Sir´s

Usilovne pracujeme na spustení internetového obchodu. Dovtedy vám radi poskytneme viac informácii telefonicky na tel. čísle 0903 392 209, osobne alebo prostredníctvom emailu. Odpíšeme najneskôr do 24 h.